98 92 63 33         bonord@bonord.dk
 

Solhøj, Nørager


Boligerne ligger i et hyggeligt parcelhus område, med skole,
bus og supermarked inden for
gå afstand.

De 1 værelses lejligheder er Ungdomsboliger og forbeholdt personer under uddannelse.

For mere information se: Faktablad


Boligen er ikke ledig. Boligen er ikke ledig
Boligen er ledig. Boligen er ledig - Ring og hør nærmere om overtagelsesdato.

AdresseVærelserm2Lejea/c udgifterIndskudPlantegninger
Boligen er ikke ledig.  Solhøj 252584.826,00223,0011.000,00
Boligen er ikke ledig.  Solhøj 274986.262,00446,0013.500,00
Boligen er ikke ledig.  Solhøj 292714.812,00223,0011.500,00
Boligen er ikke ledig.  Solhøj 313865.825,00350,0012.500,00
Boligen er ikke ledig.  Solhøj 332594.507,00223,0011.000,00
Boligen er ikke ledig.  Solhøj 354985.810,00400,0013.500,00
Boligen er ikke ledig.  Solhøj 373855.193,00350,0012.500,00
Boligen er ikke ledig.  Solhøj 392705.377,00223,0011.500,00
Boligen er ikke ledig.  Solhøj 411322.284,00223,006.852,00
Boligen er ikke ledig.  Solhøj 431322.284,00223,006.852,00
Boligen er ikke ledig.  Solhøj 451322.284,00223,006.852,00
Boligen er ikke ledig.  Solhøj 471322.284,00375,006.852,00
 

Kontakt


Er du interesseret, kontakt udlejningen
på 98 92 63 33 eller mail bonord@bonord.dk

Placering

Er du beboer?

Her kan du finde blanketter,
diverse information m.v.

Bliv medlem

Bliv medlem allerede i dag og
vi finder drømmeboligen til dig

Kontakt

Find os eller kontakt din
områdeleder.