98 92 63 33         bonord@bonord.dk
 

Bogfinkevej, Terndrup


Boligerne ligger i udkanten af Terndrup. Tæt på skole, børnehave, supermarked og bus.

De 2 værelses lejligheder på 
42 m2 er Ungdomsboliger forbeholdt personer under uddannelse.


For mere information se: Faktablad



Boligen er ikke ledig. Boligen er ikke ledig
Boligen er ledig. Boligen er ledig - Ring og hør nærmere om overtagelsesdato.

AdresseVærelserm2Lejea/c udgifterIndskudPlantegninger
Boligen er ikke ledig.  Bogfinkevej 402705.052,001.100,0013.000,00
Boligen er ikke ledig.  Bogfinkevej 422715.052,001.029,0013.000,00
Boligen er ikke ledig.  Bogfinkevej 442715.052,00950,0013.000,00
Boligen er ikke ledig.  Bogfinkevej 462705.052,00679,0013.000,00
Boligen er ikke ledig.  Bogfinkevej 483885.555,001.600,0014.000,00
Boligen er ikke ledig.  Bogfinkevej 504986.120,001.175,0016.000,00
Boligen er ikke ledig.  Bogfinkevej 522422.683,00800,007.272,00
Boligen er ikke ledig.  Bogfinkevej 542422.683,00650,007.272,00
Boligen er ikke ledig.  Bogfinkevej 562422.683,001.000,007.272,00
Boligen er ikke ledig.  Bogfinkevej 582472.683,00509,007.272,00
Boligen er ikke ledig.  Bogfinkevej 604956.120,001.450,0016.000,00
Boligen er ikke ledig.  Bogfinkevej 623855.555,00800,0014.000,00
Boligen er ikke ledig.  Bogfinkevej 662695.052,00850,0013.000,00
Boligen er ikke ledig.  Bogfinkevej 682705.052,001.100,0013.000,00
Boligen er ikke ledig.  Bogfinkevej 702705.052,00689,0013.000,00
 

Kontakt


Er du interesseret, kontakt udlejningen
på 98 92 63 33 eller mail bonord@bonord.dk

Placering

Er du beboer?

Her kan du finde blanketter,
diverse information m.v.

Bliv medlem

Bliv medlem allerede i dag og
vi finder drømmeboligen til dig

Kontakt

Find os eller kontakt din
områdeleder.