98 92 63 33         bonord@bonord.dk
 

Møllevej, Nørager


Boligerne ligger centralt i Nørager, med gå afstand til skole, børnehave, supermarked og bus.



For mere information se: Faktablad


Boligen er ikke ledig. Boligen er ikke ledig
Boligen er ledig. Boligen er ledig - Ring og hør nærmere om overtagelsesdato.

AdresseVærelserm2Lejea/c udgifterIndskudPlantegninger
Boligen er ikke ledig.  Møllevej 12704.487,00204,009.400,00
Boligen er ikke ledig.  Møllevej 32704.487,00204,009.400,00
Boligen er ikke ledig.  Møllevej 52704.487,00204,009.400,00
Boligen er ikke ledig.  Møllevej 72704.487,00204,009.400,00
Boligen er ikke ledig.  Møllevej 92704.487,00204,009.400,00
Boligen er ikke ledig.  Møllevej 113834.650,00600,009.800,00
Boligen er ikke ledig.  Møllevej 133835.210,00400,009.800,00
Boligen er ikke ledig.  Møllevej 152704.487,00204,009.400,00
 

Kontakt


Er du interesseret, kontakt udlejningen
på 98 92 63 33 eller mail bonord@bonord.dk

Placering

Er du beboer?

Her kan du finde blanketter,
diverse information m.v.

Bliv medlem

Bliv medlem allerede i dag og
vi finder drømmeboligen til dig

Kontakt

Find os eller kontakt din
områdeleder.