98 92 63 33         bonord@bonord.dk
 

Kløvervej, Vrå


Husene ligger i et hyggeligt parcelhus område, med supermarked, bus, tog, skole og børnehave inden for gå afstand.


For mere information se: Faktablad


Boligen er ikke ledig. Boligen er ikke ledig
Boligen er ledig. Boligen er ledig - Ring og hør nærmere om overtagelsesdato.

AdresseVærelserm2Lejea/c udgifterIndskudPlantegninger
Boligen er ledig.  Kløvervej 141095.361,281.100,0012.000,00
Boligen er ikke ledig.  Kløvervej 331095.895,00200,0015.000,00
Boligen er ikke ledig.  Kløvervej 73855.240,29300,0012.000,00
Boligen er ikke ledig.  Kløvervej 113785.240,29550,0012.000,00
Boligen er ikke ledig.  Kløvervej 123804.072,94250,008.000,00
Boligen er ikke ledig.  Kløvervej 203854.967,93300,0010.000,00
 

Kontakt


Er du interesseret, kontakt udlejningen
på 98 92 63 33 eller mail bonord@bonord.dk

Placering

Er du beboer?

Her kan du finde blanketter,
diverse information m.v.

Bliv medlem

Bliv medlem allerede i dag og
vi finder drømmeboligen til dig

Kontakt

Find os eller kontakt din
områdeleder.